جهت پرداخت حق الزحمه مشاوره فرم زیر را پر نمایید و دکمه پراخت را کلیک نمایید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نگارش مقاله برای کنفرانس ها

هنگامی که شما شانس ارائه مقاله در یک کنفرانس را پیدا کردید باید نهایت سعی خود را بکنید و تمام فعالیت های لازم را انجام دهید. به این ترتیب شما یک فرصت طلایی برای مطرح کردن ایده ها و نظرات پژوهشی خود با سایر محققان و متخصصان در حوزه تحقیق خود دارید و می توانید نظرات و پیشنهادات آنها درباره مطالعه خود را دریافت کنید. این کنفرانس ها همچنین به شما شانس اصلاح سوالات تحقیق و کنترل کردن اثر بخشی فعالیت را قبل از ثبت آن برای انتشار مطلب علمی را می دهد.

نگارش مقاله  دانشجویی برای یک کنفرانس نیازمند تجربیات تقریباً متفاوت از تجربیات مورد نیاز برای نگارش یک پایان نامه است. در این حالت با وجودی که شما انتظار ارائه مقاله را به صورت شفاهی یا تصویری دارید، لازم است یک نسخه از مقاله خود را برای کمیته داوری برای تایید ارسال کنید. بنابراین، شما باید مطمئن شوید که مقاله به صورت بی نقص نگارش شده است.

در شرکت آمار پژوهان پارسیان، ما یک تیم متخصص در اختیار داریم که از دانش لازم برای نگارش مقاله برای ارائه در کنفرانس برخوردار هستند. این افراد متخصص در بسیاری از این کنفرانس ها مطلب ارائه کرده اند و به خوبی از تمام مسائل مهم برای ارائه مقاله در این کنفرانس ها اطلاع دارند. برخی نکاتی که تیم متخصص ما برای کمک به شما در نگارش موضوعتان برای کنفرانس در نظر می گیرند به شرح زیر هستند:

  • توسعه ساختار: در ابتدای تهیه مقاله برای ارائه در کنفرانس، شما به طول مدت ارائه و میانگین زمان اختصاص یافته برای ارائه هر مطلب توجه می شود. در این حالت طراحی ساختار مناسب برای ارائه مقاله با استفاده از پاورپوینت، سخنرانی یا پوستر می تواند متفاوت باشد.
  • دنبال کردن دستورالعمل ها: در عمل مجموعه ای از دستورالعمل های خاص وجود دارد که توسط نهادهای ناظر برای ارائه مقاله در کنفرانس ها در نظر گرفته شده است و این دستورالعمل ها محتوا و ساختار و نیز مدت زمان ارائه مطلب را پوشش می دهند. برای ارائه مقاله در کنفرانس ها تمامی این نکات و دستورالعمل ها در نظر گرفته می شود.
  • آمادگی برای سوالات احتمالی کنید: در هر کنفرانس معمولاً یک گروه متخصص یا یک مجری وجود دارد که سوالات مطرح شده از طرف شرکت کنندگان در همایش را برای شما مطرح می کنند. بنابراینبه این موضوع توجه می شود که شخص باید آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات احتمالی درباره موضوع مطالعه خود را داشته باشد.
  • تمرکز بر یک ایده: هنگام نگارش مقاله برای کنفرانس زمان محدود برای ارائه مطالب خود در اختیار دارید. علاوه بر این، ظرفیت توجه شنوندگان به شما امکان می دهد فقط بر یک ایده خاص بطور مشخص تمرکز کنید. بنابراین، سعی می شود نکات مشخص و محدودی به طور روشن برای توضیح به شنوندگان تعیین شود .
  • استفاده از زبان مناسب: زبان استاندارد مورد استفاده شما در کنفرانس برای ارائه مطالب بستگی به شرکت کنندگان در کنفرانس و شوندگان هدف دارد. اگر شنوندگان از افرادی هستند که در سایر حوزه ها فعالیت می کنند، از بکارگیری اصطلاحات تخصصی خودداری کنید و در صورت نیاز به استفاده از این اصطلاحات مطمئن شوید توضیح کافی درباره آنها به شنوندگان ارائه می شود.مشاورین ما در تمامی این موارد به شما کمک خواهند کرد .
  • مسائل مربوط به نقل قول: شما ممکن است نیاز به نقل قول از منابع مختلف به دفعات زیاد در طول ارائه خود باشید. روش مناسبی برای ذکر منابع نیز در نظر گرفته می شود.
  • تعامل زبانی: در یک مقاله مکتوب، شما می توانید برای بیان مطالب مورد نظر خود از روش های مختلف و ساختارهای گوناگون استفاده کنید. اما هنگامی که شما درباره یک موضوع صحبت می کنید، مجبور هستید با استفاده از صدای خود و حرکات دست بر نکات مورد نظر تاکید کنید. مشاورین ما به شما کمک می کنند تا بتوانید از روش ها و عبارت های مفید و سودمند استفاده کنید به نحوی که بتوانید بر نکات مورد نظر خود تاکید کرده و توجه حضار را به خود جلب نمایید.